počet položiek: 0 0,00 €

Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting (2)

Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting. Popis: predné horné držiak motora. Pozícia na obrázku: 2. Celkový počet na aute: 1 kus. Cena za kus.

kliknutím zväčšíte
Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting (2)
Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting (2)Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting (2)
ks
kód:PFF88-105
Výrobca:Powerflex
Cena s DPH : 39,18 €
Cena bez DPH : 32,38 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Volvo
Typ: Volvo V70
Silentbloky používané na uloženie podvozkových častí patrí k najnamáhanejším častiam, použitým na automobile. Podstupujú enormné zaťaženie a nárazy a vo väčšine prípadov bez akejkoľvek údržby. Bežné silentbloky sú vyrábané z gumových zmesí, obsahujúcich prírodné produkty. Takýto materiál podlieha starnutiu, mäkne a stáva sa príliš poddajným. Prestáva odolávať silám na neho vynakladaným a teda dovoľuje pohyb jednotlivých častí podvozku. Výsledkom je ťažko nastaviteľné geometria vozidla, zvýšené opotrebenie pneumatík, znížená stabilita pri brzdení a zlá ovládateľnosť vozidla. Tvrdé materiály používané predtým k pretekárskym účely spôsobovali nepríjemný hluk a opotrebenie ďalších častí vozidla. Powerflex však už niekoľko rokov ponúka fantastickú náhradu! Tou sú polyuretánové silentbloky. Vďaka vedecky vyvinuté polyuretánovej zmesi a jej technologickým výhodám, sú silentbloky Powerflex o 30% tvrdší ako nové originálne gumové silentbloky, zároveň ale absorbujú rovnaké množstvo hluku. Vďaka možnosti vymeniť niektoré silentbloky navyše ušetríte, pretože nebudete musieť meniť celé rameno alebo iný diel. Powerflex - to je dlhšia životnosť pneumatík, lepšiu ovládateľnosť a väčšiu bezpečnosť!

!_potrebujete poradit ?_! Silentbloky Powerflex Volvo 850 / S70 / V70 (-00) Front Upper Engine Mounting (2)

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!
Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam