počet položiek: 0 0,00 €

Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush (10)

Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush. Popis: zadné kontrolné rameno - vonkajšie silentblok. Pozícia na obrázku: 10. Celkový počet na aute: 2 kus

kliknutím zväčšíte
Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush (10)
Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush (10)Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush (10)
ks
kód:PFR76-610
Výrobca:Powerflex
Cena s DPH : 32,27 €
Cena bez DPH : 26,67 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Toyota
Typ: Toyota Supra
Silentbloky používané na uloženie podvozkových častí patrí k najnamáhanejším častiam, použitým na automobile. Podstupujú enormné zaťaženie a nárazy a vo väčšine prípadov bez akejkoľvek údržby. Bežné silentbloky sú vyrábané z gumových zmesí, obsahujúcich prírodné produkty. Takýto materiál podlieha starnutiu, mäkne a stáva sa príliš poddajným. Prestáva odolávať silám na neho vynakladaným a teda dovoľuje pohyb jednotlivých častí podvozku. Výsledkom je ťažko nastaviteľné geometria vozidla, zvýšené opotrebenie pneumatík, znížená stabilita pri brzdení a zlá ovládateľnosť vozidla. Tvrdé materiály používané predtým k pretekárskym účely spôsobovali nepríjemný hluk a opotrebenie ďalších častí vozidla. Powerflex však už niekoľko rokov ponúka fantastickú náhradu! Tou sú polyuretánové silentbloky. Vďaka vedecky vyvinuté polyuretánovej zmesi a jej technologickým výhodám, sú silentbloky Powerflex o 30% tvrdší ako nové originálne gumové silentbloky, zároveň ale absorbujú rovnaké množstvo hluku. Vďaka možnosti vymeniť niektoré silentbloky navyše ušetríte, pretože nebudete musieť meniť celé rameno alebo iný diel. Powerflex - to je dlhšia životnosť pneumatík, lepšiu ovládateľnosť a väčšiu bezpečnosť!

!_potrebujete poradit ?_! Silentbloky Powerflex Toyota Supra Mk4 JZA80 (93-02) Rear Track Control Arm Outer Bush (10)

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!
Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam