počet položiek: 0 0,00 €

Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush (1)

Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush. Popis: predné spojovacia tyč do karosérie. Pozícia na obrázku: 1. Celkový počet na aute: 2 kusy. Cena za kus. poz

kliknutím zväčšíte
Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush (1)
Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush (1)Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush (1)
ks
kód:PFF19-302
Výrobca:Powerflex
Cena s DPH : 34,33 €
Cena bez DPH : 28,37 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Ford
Typ: Ford Fiesta
Silentbloky používané na uloženie podvozkových častí patrí k najnamáhanejším častiam, použitým na automobile. Podstupujú enormné zaťaženie a nárazy a vo väčšine prípadov bez akejkoľvek údržby. Bežné silentbloky sú vyrábané z gumových zmesí, obsahujúcich prírodné produkty. Takýto materiál podlieha starnutiu, mäkne a stáva sa príliš poddajným. Prestáva odolávať silám na neho vynakladaným a teda dovoľuje pohyb jednotlivých častí podvozku. Výsledkom je ťažko nastaviteľné geometria vozidla, zvýšené opotrebenie pneumatík, znížená stabilita pri brzdení a zlá ovládateľnosť vozidla. Tvrdé materiály používané predtým k pretekárskym účely spôsobovali nepríjemný hluk a opotrebenie ďalších častí vozidla. Powerflex však už niekoľko rokov ponúka fantastickú náhradu! Tou sú polyuretánové silentbloky. Vďaka vedecky vyvinuté polyuretánovej zmesi a jej technologickým výhodám, sú silentbloky Powerflex o 30% tvrdší ako nové originálne gumové silentbloky, zároveň ale absorbujú rovnaké množstvo hluku. Vďaka možnosti vymeniť niektoré silentbloky navyše ušetríte, pretože nebudete musieť meniť celé rameno alebo iný diel. Powerflex - to je dlhšia životnosť pneumatík, lepšiu ovládateľnosť a väčšiu bezpečnosť!

!_potrebujete poradit ?_! Silentbloky Powerflex Ford Fiesta Mk1 / 2 (76-89) Front Tie Bar To Chassis Bush (1)

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!




Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam