počet položiek: 0 0,00 €

Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm (3)

Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm. Popis: vnútorné uloženie predného stabilizátora - priemer 19mm. Pozícia na obrázku: 3. Celkový počet na áut

kliknutím zväčšíte
Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm (3)
Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm (3)Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm (3)
ks
kód:PFF16-105
Výrobca:Powerflex
Cena s DPH : 26,25 €
Cena bez DPH : 21,70 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Fiat
Typ: Fiat Uno
Silentbloky používané na uloženie podvozkových častí patrí k najnamáhanejším častiam, použitým na automobile. Podstupujú enormné zaťaženie a nárazy a vo väčšine prípadov bez akejkoľvek údržby. Bežné silentbloky sú vyrábané z gumových zmesí, obsahujúcich prírodné produkty. Takýto materiál podlieha starnutiu, mäkne a stáva sa príliš poddajným. Prestáva odolávať silám na neho vynakladaným a teda dovoľuje pohyb jednotlivých častí podvozku. Výsledkom je ťažko nastaviteľné geometria vozidla, zvýšené opotrebenie pneumatík, znížená stabilita pri brzdení a zlá ovládateľnosť vozidla. Tvrdé materiály používané predtým k pretekárskym účely spôsobovali nepríjemný hluk a opotrebenie ďalších častí vozidla. Powerflex však už niekoľko rokov ponúka fantastickú náhradu! Tou sú polyuretánové silentbloky. Vďaka vedecky vyvinuté polyuretánovej zmesi a jej technologickým výhodám, sú silentbloky Powerflex o 30% tvrdší ako nové originálne gumové silentbloky, zároveň ale absorbujú rovnaké množstvo hluku. Vďaka možnosti vymeniť niektoré silentbloky navyše ušetríte, pretože nebudete musieť meniť celé rameno alebo iný diel. Powerflex - to je dlhšia životnosť pneumatík, lepšiu ovládateľnosť a väčšiu bezpečnosť!

!_potrebujete poradit ?_! Silentbloky Powerflex Fiat Uno vrátane Turbo Front Anti Roll Bar Inner Mount 19mm (3)

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!
Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam