počet položiek: 0 0,00 €

Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush (11)

Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush. Popis: predné horné rameno - predné silentblok. Pozícia na obrázku: 11. Celkový počet na aute: 2 kusy. Cena za kus.

kliknutím zväčšíte
Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush (11)
Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush (11)Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush (11)
ks
kód:PFR1-910
Výrobca:Powerflex
Cena s DPH : 42,06 €
Cena bez DPH : 34,76 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Alfa Romeo
Typ: Alfa Romeo 166
Silentbloky používané na uloženie podvozkových častí patrí k najnamáhanejším častiam, použitým na automobile. Podstupujú enormné zaťaženie a nárazy a vo väčšine prípadov bez akejkoľvek údržby. Bežné silentbloky sú vyrábané z gumových zmesí, obsahujúcich prírodné produkty. Takýto materiál podlieha starnutiu, mäkne a stáva sa príliš poddajným. Prestáva odolávať silám na neho vynakladaným a teda dovoľuje pohyb jednotlivých častí podvozku. Výsledkom je ťažko nastaviteľné geometria vozidla, zvýšené opotrebenie pneumatík, znížená stabilita pri brzdení a zlá ovládateľnosť vozidla. Tvrdé materiály používané predtým k pretekárskym účely spôsobovali nepríjemný hluk a opotrebenie ďalších častí vozidla. Powerflex však už niekoľko rokov ponúka fantastickú náhradu! Tou sú polyuretánové silentbloky. Vďaka vedecky vyvinuté polyuretánovej zmesi a jej technologickým výhodám, sú silentbloky Powerflex o 30% tvrdší ako nové originálne gumové silentbloky, zároveň ale absorbujú rovnaké množstvo hluku. Vďaka možnosti vymeniť niektoré silentbloky navyše ušetríte, pretože nebudete musieť meniť celé rameno alebo iný diel. Powerflex - to je dlhšia životnosť pneumatík, lepšiu ovládateľnosť a väčšiu bezpečnosť!

!_potrebujete poradit ?_! Silentbloky Powerflex Alfa Romeo 166 Rear Wishbone Front Bush (11)

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!
Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam