počet položiek: 0 0,00 €

Samosvorný diferenciál Quaife Chrysler Cirrus

Samosvorný diferenciál Quaife Chrysler Cirrus. Technické špecifikácie <a href="http: //www.quaife.co.uk/sites/default/files/drawings/QDF3I.pdf"> TU </a>.

kliknutím zväčšíte
Samosvorný diferenciál Quaife Chrysler Cirrus
Samosvorný diferenciál Quaife Chrysler CirrusSamosvorný diferenciál Quaife Chrysler CirrusSamosvorný diferenciál Quaife Chrysler CirrusSamosvorný diferenciál Quaife Chrysler CirrusSamosvorný diferenciál Quaife Chrysler CirrusSamosvorný diferenciál Quaife Chrysler Cirrus
ks
_
kód:QDF3I
Výrobca:Quaife
Cena s DPH : 1 165,06 €
Cena bez DPH : 962,86 €
DPH:21 %
Dostupnosť:!_obvykle 7-14 dni_!
Výrobca: Mitsubishi
Typ: Mitsubishi Eclipse
Samosvorný diferenciál Quaife ATB (Automatic Torque Biasing) je ľahko vymeniteľný za pôvodný sériový otvorený diferenciál. Zaisťuje maximálnu trakciu všetkých poháňaných kolies v zákrutách i na rovine, minimálne straty výkonu. Je ideálny ako pre cestnú prevádzku, ako aj pre závodné účely. Je vhodný ako pre vozidlá s predným náhonom, tak aj pre vozidlá so zadným náhonom alebo 4x4. Najmä u vozidiel s poháňanou prednou nápravou sa výrazne prejaví hladký chod a na rozdiel od lamelových samosvorných diferenciálov sa neprejavuje nepríjemné šklbanie volantom. Diferenciál sa uzatvára progresívne podľa vzrastajúceho krútiaceho momentu. Neobsahuje žiadne spojkové lamely, ktoré by sa mohli opotrebovať, ako je tomu v prípade konkurenčných lamelových samosvorných diferenciálov. Je extrémne silný a odolný a vzhľadom na použitie šnekového mechanizmu namiesto lamiel nepotrebuje žiadnu údržbu. ATB diferenciály sú veľmi účinné predovšetkým u vozidiel s predným náhonom v boji s nedotáčavosťou a tiež samovoľným stáčaním pri prudkej akcelerácii. ATB diferenciály Quaife vám umožní rýchlejšiu akceleráciu a prejazd zákrutou vďaka trvalému prenosu sily na všetky poháňané kolesá. Bežný diferenciál poháňa vždy to koleso, ktoré má menší odpor (a teda menšej adhéziu). ATB diferenciál robí pravý opak a prenáša vždy čo najviac sily na koleso s lepšou adhéziou, zároveň ale prenáša zodpovedajúci výkon aj na druhé kolo. Pri akcelerácii zo zákruty prenáša diferenciál Quaife väčšiu silu na vonkajšie koleso, eliminuje preklz vnútorného kolesa a umožňuje tak začať akcelerovať skôr a opustiť zákrutu vo vyššej rýchlosti. Pri jazde na klzkom povrchu (blato, sneh, ľad) sa zase diferenciál Quaife postará o trvalé otáčanie oboch poháňaných kolies. Jazda s ATB diferenciálom Quaife je však rovnako komfortné ako s bežným diferenciálom. ATB diferenciál Quaife ponúka maximálnu trakciu, zlepšuje ovládateľnosť a prenáša výkon tam, kde je to najviac potrebné.

!_potrebujete poradit ?_! Samosvorný diferenciál Quaife Chrysler Cirrus

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     !_vice informaci_!
Vložiť komentár

Meno
email ( email nie je zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku. )
Opíšte kód
antispam
     !_vice informaci_!

!_poslete odkaz svemu znamenu_!

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam