počet položiek: 0 0,00 EUR

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky platné pre internetový obchod tuningcardesign.cz

Predávajúci

Predávajúcim je prevádzkovateľ internetového obchodu tuningcardesign.cz, firma Tuning Car Design - Veronika Harwotová (IČ: 87075199, DIČ: CZ8653125789) so sídlom Dalimilova 73 Olomouc - Chomoutov 783 35 (ďalej len predávajúci).

kupujúci

Koncový spotrebiteľ - právne vzťahy Predávajúceho s týmto druhom Kupujúceho, ktoré nie sú upravené týmito obchodnými podmienkami, ani individuálnou zmluvou sa riadi zákonom č. 40/1964 Zb. (Občiansky zákonník) a súvisiacimi predpismi.

Podnikateľský subjekt - právne vzťahy Predávajúceho s týmto druhom Kupujúceho, ktoré nie sú upravené týmito Obchodnými podmienkami, ani individuálnou zmluvou sa riadi zákonom č. 513/1991 Zb. (Obchodný zákonník) a súvisiacimi predpismi. Podnikateľským subjektom sa rozumie každá právnická osoba a tá fyzická osoba, ktorá pri svojom nákupe uvádza na daňovom doklade IČ a / alebo DIČ.

cena tovaru

Cena tovaru v internetovom katalógu je vždy aktuálna a platná. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu ceny bez výslovného upozornenia Kupujúceho.

Zmena ceny tovaru v internetovom katalógu nemá vplyv na celkovú hodnotu už prijatej objednávky Kupujúceho. V prípade, že dôjde k zníženiu ceny tovaru objednaného Kupujúcim, má Kupujúci právo na zníženie ceny tovaru v už prijatej a nevybavenej objednávke a to na základe telefonickej alebo emailovej žiadosti Kupujúceho.

prostriedky komunikácie

Na účely vzájomnej komunikácie Kupujúceho a Predávajúceho slúži najmä email, telefón.

Náklady spojené s použitím komunikačných prostriedkov na diaľku hradí Kupujúci alebo Predávajúci podľa charakteru použitého komunikačného prostriedku, platných podmienok a sadzobníkov poskytovateľov komunikačného prostriedku.

objednávky tovaru

Kupujúci môže objednávať tovar zo sortimentu Predávajúceho osobne alebo prostredníctvom internetového obchodu, ale aj telefonicky, emailom.

Prijatá objednávka sa stáva pre obe strany záväznou momentom telefonického či emailového potvrdenia zo strany Predávajúceho. K tomuto potvrdeniu využije Predávajúci kontaktné údaje zadané Kupujúcim pri objednaní tovaru.

V prípade, že Kupujúci urobí objednávku a nie je dohodnuté s Predávajúcim inak, platí pre Kupujúceho vždy aktuálna cena uvedená v internetovom katalógu.

Objednávka sa považuje za vybavenú momentom prevzatia tovaru Kupujúcim v mieste na to určenom alebo prostredníctvom 3. osoby (prepravca).

Kupujúci je povinný tovar od prepravcu riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov, počet balíkov av prípade akýchkoľvek závad poznamenať tieto na prepravnom liste a bezodkladne ich písomne oznámiť dodávateľovi (tel .: 774 443 966). Ak je tovar zaslaný na dobierku, je vodič prepravca oprávnený prevziať dobierku a prevzatie peňazí potvrdí na prepravnom liste. Daňový doklad je potom vždy priložený na balíku.


Predávajúci má právo objednávku stornovať kedykoľvek až do momentu jej vybavenia z dôvodu:
- Bez udania dôvodu, ak je vypredaný
- Tovar už nie je možné pre Kupujúceho obstarať z dôvodu ukončenia výroby či dodávok.

Dodacie lehoty

Informatívne skladovú dostupnosť a teda aj dodaciu lehotu vidí Kupujúci na internetových stránkach Predávajúceho vrátane možnosti dodania tovaru. Presnú dodaciu lehotu, ak je tovar skladom, alebo predpokladanú dodaciu lehotu, pokiaľ tovar nie je na sklade, sa Kupujúci dozvie od Predávajúceho v momente potvrdenia objednávky.

dodanie tovaru

Aktuálne možnosti dodania tovaru sú zverejnené v internetovom katalógu Predávajúceho alebo písomne na vyžiadanie v prevádzke Predávajúceho.

platobné podmienky


Tovar môže byť platené v hotovosti pri prevzatí. Kupujúcemu je dodaný daňový doklad spĺňajúci všetky náležitosti dané zákonom. Kupujúci môže tovar tiež uhradiť bezhotovostne dopredu na bankový účet predávajúceho, pri dodaní tovaru potom Kupujúci obdrží daňový doklad. Tovar zostáva majetkom Predávajúceho do doby úplného zaplatenia ceny tovaru.

Odstúpenie od zmluvy


V súlade so zákonom č. 40/1964 Zb. (§ 53), má Kupujúci právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Toto právo je podmienené nákupom ako Koncový spotrebiteľ (tzn. Nie ako Podnikateľský subjekt) a spôsobom objednania iným než osobne. Kupujúci môže realizovať toto svoje právo osobným vrátením tovaru alebo doručením tovaru na vlastné náklady prostredníctvom niektorého z prepravcov (napr. Slovenská pošta). V prípade, že sa kupujúci rozhodne odstúpiť od zmluvy je nutné splniť nasledujúce podmienky:
- Tovar musí byť nepoškodený, bez známok používania či opotrebovania
- V pôvodnom obale
- So všetkým príslušenstvom (teda vrátane návodov, záručných listov atď.).

Pre urýchlenie vybavenie odstúpenia od zmluvy a vrátenie peňazí nás dopredu informujte.
Tovar odporúčame zaslať poistený a doporučene. (Doporučene neznamená na dobierku!)

Kupujúci nemôže odstúpiť od zmlúv:
- Na dodávku tovaru alebo služieb, ktorých cena závisí na výchylkách finančného trhu nezávisle na vôli predávajúceho
- Na dodávku tovaru upraveného podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu, ako aj tovar, ktorý podlieha rýchlej skaze opotrebovaniu alebo zastaraniu

Vrátenie peňazí:
Peniaze sú vrátený prostredníctvom bankového prevodu alebo poukážkou typu "C", preto, v odstúpení od zmluvy, je nutné vždy uviesť číslo bankového účtu alebo adresu, na ktorú si prajete prostriedky vrátiť.

Zodpovednosť za vady / Reklamácie

Uplatňovanie reklamácií a postup ich vybavovania rieši Reklamačný podmienky.

Ochrana osobných dát

Všetky osobné údaje Kupujúceho sú Predávajúcim považované za súkromné a dôverné. Tieto dáta sú teda bezpečne uložené na našich chránených serveroch a samozrejme nie sú poskytované tretím osobám. Jedinou výnimkou sú externé dopravné služby, prípadne finančné inštitúcie poskytujúce splátkový predaj, a to len vtedy, ak je to nevyhnutne potrebné pre doručenie tovaru klientovi.

Zmena uložených osobných dát je možná po prihlásení Kupujúceho do užívateľskej sekcie alebo na základe telefonického alebo emailového vyžiadania Kupujúceho u Predávajúceho.

Všetky uložené osobné údaje Kupujúceho možno na telefonické alebo emailové vyžiadanie zmazať z databázy.

Informácie od Kupujúceho sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky, najmä so zákonom o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. v znení neskorších dodatkov a predpisov.

Záverečné ustanovenia

Predávajúci si vyhradzuje právo tieto Obchodné podmienky kedykoľvek zmeniť. Túto zmenu a jej účinnosť Predávajúci vyhlási vhodným spôsobom na internetových stránkach či iným vhodným spôsobom.

Použité obrazové materiály ako fotky atp. môžu byť u produktov vyobrazených na e-shope ilustračné.

Copyright © www.tuningcardesign.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.tuningcardesign.sk

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.   Ďalšie informácie